کتاب تأثیر راه و امنیت بر اقتصاد و تجارت در 23 آذر ماه سال 1398 در محل دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان با حضور استاندار کرمان جناب آقای دکتر فدایی و جمعی از مسئولین کشوری و لشکری رونمایی شد.

دکتر وحید عضدی رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان بیان داشت: کتاب تأثیر راه و امنیت بر اقتصاد و تجارت توسط استاد سید محمد علی گلابزاده تألیف گردید.

ایشان در ادامه افزود: کتاب تأثیر راه و امنیت بر اقتصاد و تجارت از سال 1394 با همکاری دفتر تحقیقات کاربردی این فرماندهی شروع به تدوین شد و این کتاب بعد از تلاش چهار ساله استاد گرانقدر سید محمد علی گلابزاده و همکارانشان در مرکز کرمان شناسی در تاریخ  23 آذر ماه سال 1398 در محل دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان با حضور استاندار کرمان جناب آقای دکتر فدایی و جمعی از مسئولین کشوری و لشکری رونمایی شد.

وی بیان داشت: این کتاب در چهارده فصل و 627 صفحه به بررسی تاریخ یازده هزار ساله راه و امنیت استان کرمان پرداخته است. در این مجموعه به نقش امنیت ‌‌‌‌‌‌راه‌ها ـ نخست ـ در شکوفایی اقتصادی و تجاری و سرانجام تأثیر آن در بالندگی‌های بیشتر سیاسی و اجتماعی اشاره شده و توجه همگان را به این نکته مهم جلب کنیم که هم به دشواری‌های بر سر راه امنیت ‌‌‌‌‌‌راه‌ها عنایت لازم به عمل آورند و هم در ایجاد زمینه‌های مناسب و به روز که می‌تواند آرامش رهروان را فراهم سازد بهای بیشتری ببخشند. اگر بتوانیم جزئیات موضوع‌های اخیر را روشن سازیم آن وقت اقدام بایسته و ارزشمند واحد تحقیقات نیروی انتظامی کرمان در سایه ژرفای اندیشه و درک ارزش پژوهش‌‌، قدم در این راه گذاشت‌‌، مشخص خواهد شد‌‌، امری که امید است در تحقق آن از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top