سرگرد وحید عضدی روز دوشنبه در همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی افزود: ۵۷ مقاله به دبیرخانه همایش تخصصی ناجا در کرمان ارسال شد. و در مجموع ۳۹ نویسنده به دبیرخانه این همایش مقاله ارسال کرده اند که ۱۶ نفر از این تعداد در مقطع دکترا، ۱۳ نفر کارشناسی ارشد و ۱۰ نفر کارشناسی بوده اند.

وی اظهار داشت: تعداد مقالات ارائه شده به همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی در بخش درون سازمانی ۱۸ مورد و در بخش برون سازمانی هفت مورد بوده که بیانگر تخصصی شدن نیروی پلیس است.

دبیر تخصصی همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی تصریح کرد: هدف این همایش در انتخاب و پذیرش مقالات بیشتر بعد کیفی بوده است.

وی پلیس فعلی را دانش بنیان عنوان کرد و گفت: برخی با بُعد علمی پلیس ناآشنا هستند در حالی که پلیس اکنون در حوزه های مختلف تخصصی صاحب نظر است و امروز ناجا در سطح علمی مطلوبی قرار دارد.

سرگرد عضدی ابراز امیدواری کرد: ان شاالله پلیس ایران بزودی به عنوان پلیس برتر خاورمیانه معرفی شود، هر چند اکنون نیز جز پلیس های برتر دنیا است.

وی افزود: بر اساس روز شمار هفته ناجا با شعار پلیس، دانش بنیانی، حرفه ای گرایی و روزآمدی امروز شاهد ۲ رویداد همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی و دومین نمایشگاه دستاوردهای ناجا هستیم.

دبیر همایش تخصصی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری مدظله العالی تصریح کرد: نخستین اندیشکده نظم و امنیت کشور در استان کرمان از سال ۹۵ با پنج هیات اندیشه ورز میزبان ۵۵ نفر از اساتید دانشگاه ها است.

وی افزود: مقاله هایی با عناوین ابعاد و مولفه های اقتصادی جامعه اسلامی در منظومه فکری رهبری با تاکید بر اقتصا د مقاومتی، تبیین جایگاه ناجا در پیش بینی و مبارزه با فساد اقتصادی با تکیه بر منظومه فکری رهبری، نقش نیروی انتظامی در امنیت و توسعه شهرهای اسلامی - ایرانی با تاکید بر دیدگاه های رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار حکیمانه ناجا با مردم در راستای افزایش اعتماد مردم به این قشر با تاکید بر رویکردهای اسلامی روانشناختی و جامعه شناختی و شاخص های پلیس در تحقق جامعه اسلامی بر اساس منظومه فکری رهبری در این همایش ارائه می شود.

ایشان در پایان تشکر کرد از اعضاء هیئت علمی همایش که عبارتند از:

همچنین تشکر و قدردانی نمود از سازمان ها، نهادها و مراکز علمی و پژوهشی که در برگزاری این همایش مشارکت داشتند:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top