به مناسبت هفته ناجا  و در تاریخ 1399/08/01 مصادف با پنجمین روز هفته ناجا، کتاب صوتی طنین آسمان (بخشی از خاطرات و وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) در جوار مرقد مطهر سردار دلها رونمایی شد.

سرگرد دکتر وحید عضدی رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان بیان داشت: به مناسبت هفته ناجا مصادف با پنجمین روز هفته ناجا با حضور  دکتر پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی استان کرمان از کتاب صوتی طنین آسمان (بخشی از خاطرات و وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) که در دفتر تحقیقات کاربردی فا.ا.کرمان تهیه شده بود در جوار مرقد مطهر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد.

دکتر عضدی در ادامه افزود این کتاب در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطر سردار رشید اسلام بر اساس مکتب آن بزگوار تدوین شده است.

ایشان افزود: دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان به صورت ویژه مکتب حاج قاسم و اشاعه آن را در ناجا در اولویت کاری خود قرار داده است. که کتاب صوتی طنین آسمان شروعی بر کاری عظیم در این حوزه بوده و به مدد خداوند منان بتوانیم سهم خود در راستای اشاعه مکتب حاج قاسم به نسل جوان و آیندگان ادا کنیم.

وی در پایان افزود: کتاب صوتی طنین آسمان به اهتمام دکتر وحید عضدی و با صدای سرکار خانم سمیه اسدی حاوی روایت حاج قاسم سلیمانی از امداد و عنایت حضرت زهرا سلامٌ علیها، وصیت شهید سلیمانی برای تعیین محل تدفین، خاطره سردار از یک رزمنده در جنگ تحمیلی، ارزاق فرمانده برای بی سرپرستان، سفر حاج قاسم به قلعه گنج، تواضع سردار دلها، زندگی نامه و بخشی از وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ... تدوین شده است.

رونمایی از کتاب صوتی طنین آسمان (بخشی از خاطرات و وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) به روایت تصویر

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top