رئیس مرکز تحقیقات کاربردی پلیس استان کرمان گفت: نخستین اندیشکده نظم و امنیت کشور با رویکرد بررسی آسیب ها و معضلات اجتماعی در این استان راه اندازی شده است.
سرگرد دکتر وحید عضدی افزود: رویکرد ایجاد اتاق های فکر در راستای بررسی آسیب ها و معضلات اجتماعی و جرائم رخ داده و نیز ارائه راهکارهای متناسب با این حوزه است.
وی عنوان کرد: هیات های فرهنگ، اجتماع و نظم وامنیت، اقتصاد و نظم و امنیت، بهداشت و سلامت روان و نظم و امنیت، مدیریت برنامه ریزی شهری نظم و امنیت و گفتمان سازی نظم و امنیت تاکنون در اندیشکده نظم و امنیت پلیس استان تشکیل شده است.
سرگرد عضدی ادامه داد: اعضای اندیشکده از بین استادان دانشگاه و پژوهشگران مطرح استان انتخاب شده اند و در حال حاضر اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان دارای 40 عضو فعال است که اعضای درون سازمانی کمیته ها متناسب با تخصص و رشته تحصیلی خود مشغول به کار هستند.
وی رویکرد اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان را برون سازمانی دانست و ادامه داد: این اندیشکده به منظور استفاده از ظرفیت های علمی موجود استان برای بررسی، تولید، حفظ و ارتقای نظم و امنیت شکل گرفته و در این راستا سایت اینترنتی Www.ana-kerman.ir نیز فعال شده تا افراد بتوانند به صورت مجازی دیدگاه ها و نظرات خود در رابطه با مسائل مطرح شده را بیان کنند.
براساس این گزارش اندیشکده نظم و امنیت کرمان در سال جاری به صورت مجزا کار خود را آغاز کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top