به مناسبت چهارمین روز هفته مقاومت و گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مورخ 1399/10/16در مصلی کرمان از بزرگترین تمثال این شهید والامقام بر اساس مدل سه بعدی اوریگامی با حضور وزیر اطلاعات و خانواده شهید سلیمانی رونمایی شد.

سرگرد دکتر «وحید عضدی» رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان بیان داشت: از اردیبهشت ماه سال جاری پروژه ساخت تمثال مبارک سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر اساس مدل سه بعدی اوریگامی در دفتر تحقیقات کاربردی انتظامی استان کرمان کلید خورد و پس از 2840 ساعت زمان نفر این تمثال در ابعاد 2.60 سانتی متر در2.60 سانتی متر طراحی و ساخته شد.

وی افزود: برای ساخت این تمثال مبارک تعداد 108744 عدد لوگو سازه سه بعدی در 6 طیف رنگ (قرمز، آبی، سبز، زرد، سیاه و سفید) استفاده شده است. برای ساخت این پروژه هنری ارزشمند و فاخر بیش از 2840 ساعت زمان اختصاص داده شده است.

دکتر عضدی بیان داشت: طرح تمثال مبارک شهید حاج قاسم با حمایت‌های سرتیپ دوم «عبدالرضا ناظری» فرمانده انتظامی استان کرمان در محل دفتر تحقیقات کاربردی این فرماندهی طراحی و ساخته شد و به مناسبت چهارمین روز هفته مقاومت و گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مورخ 16/10/1399 در مصلی کرمان با حضور وزیر محترم اطلاعات و خانواده شهید سلیمانی رونمایی شد.

وی افزود: این پروژه برای اولین بار در این ابعاد بر روی تصویر چهره مبارک شهید حاج قاسم سلیمانی در کشور انجام پذیرفته و یکی از آثار فاخر و ارزشمند در این حوزه است که توسط همکاران و هنرمند فرماندهی انتظامی استان کرمان به نام استوار دوم وظیفه سید سجاد ملکی انجام پذیرفته است.

 

گزارش تصویری:

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top