دکتر سید عبدالمجید جلایی رئیس اندیشکده نظم و امنیت کرمان گفت: اولین اندیشکده نظم و امنیت کشور در استان کرمان از سال ۹۴ مشغول به فعالیت است و هدف ما استفاده از محققین و دانشجویان در حوزه امنیت و عملیاتی کردن نتیجه این تحقیقات است.
سید عبدالمجید جلایی، رئیس اندیشکده نظم و امنیت کرمان افزود: هدف اصلی در اندیشکده استفاده عملیاتی از تحقیقات و پژوهش ها است لذا تلاش ما براین است که حتماً پروژه های مورد نظرعملیاتی شود و پس از آن نیز این خروجی ها رصد می شود و تا این لحظه نیز یکسری فعالیت ها انجام شده است.
وی با بیان اینکه طرح اندیشکده نظم و امنیت، در اواخر سال 93 مطرح شد و در سال 94 شروع به کار کرد، ابراز داشت: اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان، اولین اندیشکده نظم و امنیت در کشور است و امروز نیز شاهد ایجاد مکان اندیشکده هستیم.
 رییس اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان بیان داشت: مجمع اندیشکده نظم و امنیت دارای سیاست گذاری های کلان و خرد است بدین گونه که مجموعِ یافته های اندیشه ورزان در مجمع خرد مطرح می شود سپس به مجمع کلان راه پیدا می کند که با حضور استاندار برگزار می شود و در نهایت یافته های مورد تأیید، عملیاتی می شود.
 وی ادامه داد: موضوعات مختلف را در اندیشکده تقسیم بندی می کنیم، از خِرد جمعی در دانشگاه ها و نیروی انتظامی و از پایان نامه های دانشجویان در دانشگاه های مختلف استفاده می کنیم؛ همچنین نشست های تخصصی در زمینه نظم و امنیت برگزار می شود.
 جلایی با اشاره به اینکه در حوزه های مختلف اقتصادی، سلامت روان، مدیریت برنامه ریزی شهری، گفتمان سازی در اندیشکده کارگروه هایی تشکیل و مباحث مطرح می شود، تصریح کرد: دانشجویان و محققان می توانند در قالب پایان نامه و استفاده از اساتید مجرب با این اندیشکده همکاری کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top