روز شنبه مورخ 23 آذر 1398 با حضور مسؤولان نظامی و انتظامی و استاندار کرمان، نمایشگاه گام دوم انقلاب اسلامی و ناجا در حوزه‌های دانش و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و سبک زندگی امروز در دفتر مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان افتتاح شد.

محمدجواد فدایی استاندار کرمان در مراسم افتتاح نمایشگاه اظهار داشت: بیانه گام دوم انقلاب در واقع هوشمندی و اقدام مسئولانه مقام معظم رهبری بود که تکلیف کشور را برای ۴۰  سال آینده مشخص کردند و کارهای که باید در آینده برای تداوم انقلاب، نظام اسلامی و تکمیل اهدافی که نظام به آن دست پیدا کند باید مشخص شود.

وی افزود: بیانه گام دوم برنامه جاری دستگاه‌ها است و بخشی از فعالیت‌ها به عهده نیری انتظامی بود که در این نمایشگاه مشخص و برنامه‌ریزی شده که می‌توان برنامه‌ها را سنجید.

استاندار کرمان تصریح کرد: نقاط قوت اجرای این طرح باید حفظ و تقویت، نقاط ضعف رفع و میزان مشارکت دستگاه‌های اجرایی و مردم در این بخش سنجیده شود و دستگاه‌های اجرایی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top