سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب و ناجا در محل دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان اظهار داشت:

 بیانیه گام دوم در عین آرمان‌گرایی و افق‌گشایی که داشته، مسئول‌سازی در آن نهفته است و مسؤولیت را برای همه در گام دوم انقلاب مشخص کرده است.

وی افزود: شعار ناجا در این زمینه حساس‌سازی، مسئول‌سازی و همگام‌سازی است تا به سمت و سویی پلیس در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارد و مهم‌ترین چراغ راه پلیس، بیانیه گام دوم انقلاب است و در این زمینه ناجا برنامه‌ریزی خوبی شروع کرده است.

ناظری بیان داشت: پلیس اسلامی ویژگی‌هایی از جمله در دسترس، مقتدر و رئوف، دانش‌بنیان، آینده‌محور، پویا، مطالبه‌گری برای تامین نظم، مردم‌یار، ایثارگر، تخصص محور و ... باید داشته باشد.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: امنیت پیش‌نیاز تمام فعالیت‌ها در تمام حکومت‌ها است و پلیس امروز از فناوری و تکنولوژی پیشرفته استفاده می‌کند و پلیس‌های تخصصی را دارد و پلیس اقتصادی در استان کرمان فعالیت خود را شروع کرده است.

وی ادامه داد: دو برنامه در بیانیه گام دوم داریم اول اینکه باید خود را اصلاح کنیم و مورد اعتماد و امین مردم باشیم که در این زمینه گام‌های خوبی برداشته شده و ثابت کرده‌ایم در راستای نظم و امنیت پلیس در خدمت مردم است و از طرفی دیگر برای سازمان‌ها و نهادهایی که می‌خواهند فعالیت کنند به ویژه سازمان‌های دولتی، دانشگاهیان، نخبگان و پیشرفت کشور وظیفه و تکلیف داریم که سهم خود را ادا کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top