نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امروز (شنبه) در دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان گشایش یافت.

استاندار کرمان، فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان استانی در آغاز گشایش نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی این استان حضور داشتند. 

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان در راستای گشایش نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و ناجا در جمع خبرنگاران گفت: مسئولیت دانش و پژوهش فرماندهی پلیس در این دفتر انجام می شود و این مکان شاهد برپایی موزه پلیس کرمان و نخستین اندیشکده نظم و امنیت در کشور است.

سرگرد وحید عضدی هدف از برگزاری نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ناجا را انجام تکالیف دینی و سازمانی عنوان کرد و افزود: بر این اساس گفتمان سازی، باور پذیری مسئول سازی و مشارکت افزایی هدفمند نهادهای مختلف در بیانیه گام دوم در ناجا در نظر گرفته شده و بر اساس همین امر ناجا اراده کرد در این زمینه گام بردارد.

وی اظهار داشت: پلیس از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی، همگام با انقلاب، نظام و دولت های اسلامی و در راستای تحقق جامعه و در نهایت تمدن اسلامی گام برداشته و اکنون نیز در راستای تحقق پلیس در تراز انقلاب اسلامی برنامه های خود را در چهله دوم انقلاب مشخص کرده است و در تحقق آن گام برداشته است.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان، شعار «می شود و خواهیم توانست» را با گذری بر اقدامات و موفقیت های چهل سال گذشته ناجا عنوان و تصریح کرد: ما در سالهای گذشته نشان دادیم هر کاری که اراده کردیم، انجام شد؛ لذا معتقدیم باز هم می توانیم لذا باید انقلابی بمانیم و انقلابی عمل کنیم.

وی تاکید کرد: ناجا برای نهادینه سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سازمان خود با ایجاد دبیرخانه، مدیریت مطالب، گفتمان سازی و نظارت را بر عهد گرفته و در همین راستا نیز محورهای عملکرد خود را مشخص کرده است.

سرگرد عضدی تاکید کرد: امروز ناجا جزو معدود سازمان هایی است که افق و برنامه های خود را در چهلم دوم انقلاب اسلامی مشخص کرده و بر اساس رسیدن به این افق و برنامه گام بر می دارد.

وی تصریح کرد: ناجا حول هفت توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم برنامه ریزی و حرکت می کند.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: ناجا تا سال ۱۴۰۸ برنامه های مشخص شده در راستای تحقق اهداف عالیه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را پیاده سازی و هر ۱۰ سال یک بار برنامه های پیش بینی شده اصلاح و تکمیل می کند.

وی نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فرماندهی انتظامی استان کرمان را دارای ده بخش مجزا دانست و گفت: بخش نخست دبیرخانه نمایشگاه است و بر اساس هفت گام بیانیه، هفت غرفه مجزا در این نمایشگاه طراحی شده است. همچنین غرفه های پلیس در تراز انقلاب اسلامی و یادمان شهدای انتظامی استان کرمان در فضای 300 متر در محل دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان دایر گردیده است.

سرگرد عضدی به غرفه پلیس در تراز نظام اسلامی در نمایشگاه گام دوم انقلاب اسلامی فرماندهی انتظامی استان کرمان اشاره کرد و گفت: در این راستا پلیس برای خود شاخص هایی را مشخص کرده و با نگاهی به سبقه پلیس در می یابیم پلیس با گذر از اقتدار محوری به پلیس جامعه محور گذر کرده و امروز نگاه پلیس مبتنی بر آینده محوری است.

وی با بیان اینکه پلیس شاخص هایی برای رسیدن به اهداف خود در نظر گرفته است اظهار داشت: امروز شاهد پلیس اسلامی، امین و مقتدر، جامعه محور، دانش بنیان، تخصص محور، ایثارگر، مردم یار، مطالبه گر، پاسخ گو، پویا و ... است. هر چند که امروز پلیس جایگاه خوبی را در منظر مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی دارد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان به نقل معظم له افزود: امروز نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل الله هستند و عملکرد این نیرو عملکرد و آبروی نظام است.

نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مدت یک ماه از امروز ۲۳ در محل دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع در بلوار جمهوری، پل فرهنگیان در ساعات اداری دایر و آماده بازدید عموم مردم است.  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top