فرمانده انتظامی استان از برگزاری یادواره بزرگ سرداران و ۵۷4شهید عرصه نظم‌و امنیت در ۲۲خرداد با حضور مسئولان لشکری و کشوری خبرداد.

فرمانده انتظامی استان گفت: آخرین یادواره شهدای پلیس استان سال ۸۸ برگزار شده و در نظر داریم این یادواره را به منظور تکریم خانواده معزز شهدا و همچنین نکوداشت یاد و خاطره همرزمانمان ۲۲ خردادماه امسال نیز برگزار کنیم.

وی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان در ۵۰۰مسجد استان با برگزاری ختم صلوات و ختم قرآن و دیدار باخانواده شهدا برنامه‌های مختلفی نيز برگزار شده است.

سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: برگزاری یادواره 574 شهید انتظامی استان، گرامیداشت شهدایی است که با افتخار به سوی عزت و مردانگی پر کشیدند.

وي از شهدا به عنوان چشم و چراغ جامعه یاد کرد و گفت: امام راحل فرموده اند که خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستند.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر لزوم انجام کار‌های فرهنگی افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، از شهادت کمتر نیست.

وی خطاب به خانواده شهدا بیان کرد: اگر تا به امروز مقاومت کرده و ایستاده اید باید بدانید کسی که یاد و خاطره شهدا را زنده نگه می‌دارد، اجری برابر با اجر شهدا خواهد داشت.

سردار بنی اسدی فر گفت: خانواده شهیدان، جانبازان و ایثارگران باید بدانند در آزمون سختی قرار گرفته و به خوبی در این آزمون به موفقیت دست یافته اند.

وی اظهار داشت: بر اساس فرموده بزرگان، بازماندگان شهدای عزیز به ویژه مادران، پدران، همسران و فرزندان شهدا در شان و ارزش، بلافاصله پس از شهدا قرار دارند و هیچ فاصله‌ای با شهدا ندارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top