فرمانده انتظامی استان در سخنرانی قبل از خطبه هاي نماز جمعه با گرامیداشت و تبریک هفته ناجا گفت: بزرگترین افتخار ما خدمتگزاری شایسته به مردم است و یک ساعت نگهبانی در راه خدا برتر از هفتاد سال عبادت است.

سردار رضا بنی اسدی فر افزود: در سایه امنیت استعداد‌ها ظهور و بروز پیدا می‌کند در غیر اینصورت روح و روان مردم نگران و پریشان است.

وي بیان کرد: جمهوری اسلامی در بحث امنیت حرف اول را در جهان می‌زند که این نعمت مدیون توانمندی‌های داخلی و به واسطه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و افتخار می‌کنیم که خدمتگزار مردم و خانواده شهداء هستیم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: حمایت مردم از انقلاب مهمترین عامل در ایجاد اختلال در برنامه‌های دشمنان است.
وی تصریح کرد: مهم‌ترین شاخصه، وجود خیمه ولایت است که رهبری گرانقدر توانسته اند تمام ظرفیت‌های موجود را تجمیع کنند تا بتوانیم روی پای خود بایستیم.

فرمانده انتظامی استان گفت: رمز موفقیت ما در سایه ولایت مداری، وحدت و دوری از اختلافات سیاسی است و این وحدت باید بیش از پیش تقویت شود.

وی با اشاره به نقش تعامل سایر دستگاه‌ها با پلیس در استمرا امنيت تصریح کرد: تاکنون تهدیدات بزرگی وجود داشته که با وجود تعامل مناسب با سایر دستگاه‌های اجرایی، تهدیدات به حداقل رسیده اند.

فرمانده انتظامی استان در پایان از همکاری و تلاش‌های دستگاه‌های مختلف همچون سپاه، اداره اطلاعات و دستگاه قضایی تشکر و بيان کرد: این ارتباطات به نحوی حاکم است که نیروی انتظامی توانسته رضایتمندی مردم و مسئولین را فراهم کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

اندیشکده نظم و امنیت استان کرمان در مکان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع شده است.
آدرس این اندیشکده: کرمان- بلوار جمهوری، چهار راه فرهنگیان، ابتدای بلوار امام رضا، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان

تلفن تماس: ٢١٨٥٩٢٧-٠٣٤نمابر:٣٢١١١١٠١

 

 

تمامی حقوق متعلق به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان میباشد.    Copyright © 2016 ana-kerman.ir

 

 

 

Template Design:Dima Group

Back to Top